مشخصات امام جمعه
محمد صباحی
محمد صباحی
كازرون
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1398/10/13
انتقام از خون شهید سلیمانی یک مطالبه جهان اسلام است

انتقام از خون شهید سلیمانی یک مطالبه جهان اسلام است

 

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه کازرون، حجت الاسلام محمد صباحی امام جمعه کازرون در خطبه های امروز گفت: حاج قاسم سلیمانی بیش از هرچیزی دوست داشت که او را سرباز ولایت خطاب کنند. سخنان فرماندهی را می شنید و همچون برخی تنگه اُحد را رها نمی کرد.

عظمت سردار سلیمانی در اطاعت آگاهانه، اخلاص و مجاهدت دائمی او بود. بارها آرزوی شهادت کرده بود.

سردار سلیمانی امروز یک فرد نیست بلکه نماید یک تفکر و سمبل نصرت دین خدا برای همه مظلومان عالم است.

سردار سلیمانی پرورش یافته مکتب امام خمینی و سرباز مخلص امام خامنه ای بود.

آمریکا با این حماقت و اقدام بزدلانه و در عملیات بمباران هوایی، به خیال باطل خود می خواست خاک عراق را پيروزمندانه ترک کند. چرا که مردم عراق سفارت آمریکا را جمع کردند و شیطنت آمریکایی‌ها را دیدند.

آمریکا به خیال خود میخواست فاتحانه خاک عراق را ترک کند غافل از اینکه شهادت سردار سلیمانی آغاز کار و فصل جدیدی در جبهه مقاومت و اتحاد این جبهه خواهد بود.

تروریسم جهانی به رهبری آمریکا و صهیونیسم باید ازین پس با کابوس روزگار خود را سپری کند.  (تکبیر مردم و شعار علیه آمریکا)

.

انتقام از خون شهید سلیمانی یک مطالبه جهان اسلام است. جبهه های مقاومت انتقام خواهند گرفت و روز به روز گسترده تر خواهد شد و کشورهای اسلامی از وجود دشمنان خدا پاک خواهد شد.

برکت خون شهید سلیمانی عظیم خواهد بود و اثر بسیار خواهد داشت. آیا مصیبتی بزرگتر از شهادت امام حسین(ع) داریم؟ در حالی ک بیشترین اثر را از شهادت امام حسین(ع) داریم.

دشمنان بدانند که مکتب خمینی و خامنه ای، سلیمانی های فراوانی دارد و آمریکا نتیجه این خباثت ها را خواهد دید.

انتقام خون حاج قاسم را با فتح قدس خواهیم گرفت. انشاله شاهد برافراشته شدن پرچم اسلام در سرزمین کفر و ستم خواهیم بود.

امروز بر سر خون شهید سلیمانی با رهبرمان پیمان می بندیم که همه ما حاج قاسم سلیمانی خواهیم بود و یار همه مسلمین هستیم. راه سردار عزیزمان را ادامه خواهیم داد و با همه شهدای مدافع حرم پیمان می بندیم که روز به روز جوانان و بسیجی هایمان را با این مسیر پرنور تربیت خواهیم کرد و نمی گذاریم ک جبهه مقاومت از حاج قاسم ها خالی شود و خون شهدای ما گلوی دشمنان را خواهد گرفت.

بر اساس قانون بین الملل هرکشوری ک در کشوری دیگر نیرویش را از دست بدهد، امکان اقدام متقابل نسبت به مهاجم خواهد داشت.

به هر نحوی در این سه روز عزادار بودن خود را نشان دهیم. مساجد، ماشین ها منازل، اماکن و معابر سیاه پوش شده و این عزا را ابراز کنیم. در تکایای مذهبی نماد شهید و نماد عزا برپا باشد و کازرون نیز در عزا عمومی بسر ببرد.

مردم شهید پرور کازرون پس از عزاداری به مناسبت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی در مصلی جمعه این شهر، علیه آمریکا و با درخواست انتقام گیری از خون شهید سردار سلیمانی به سمت میدان شهدا کازرون به راهپیمایی و عزاداری پرداختند.